تلفن : 004915215809425
work-visa

ویزای کار اروپا

گرفتن ویزای کاری در اروپا چگونه است؟

گرفتن ویزای کاری در اروپا چگونه است؟ شرایط اخذ اقامت از طریق کار در اروپا چیست؟ راه‌های اخذ اقامت از طریق کار در اروپا چیست؟ آیا به دنبال اخذ اقامت از طریق کار در اروپا هستید؟ آیا مهاجرت به اروپا و اقامت از طریق کار در اروپا امکان‌پذیر می­باشد؟

آیا می­دانید شرایط موردنیاز برای اقامت از طریق کار در اروپا و مهاجرت به اروپا از طریق ویزای کار چیست؟ آیا بردن همراه در اقامت از طریق کار در اروپا و مهاجرت به اروپا از طریق ویزای کار ممکن می­باشد؟ چه کشور­هایی قوانین اقامت از طریق کار در اروپا و مهاجرت به اروپا از طریق ویزای کار راحت‌تری دارند؟

مهاجرت و اقامت در اروپا

اقامت غیر دائم

این نوع اقامت به‌منظور انجام کار­های تحقیقاتی، تحصیل، آموزش زبان یا دوره‌های خاص می­باشد.

اقامت دائم

این اقامت مخصوص افرادی است که تقریباً ۵ سال تمام دریکی از کشور­های اتحادیه اروپا اقامت غیر دائم دارند و هزینه­ی زندگی خود را از راه‌کار در آن کشور به دست می­آورند.

در سال­های اخیر، تعداد متقاضیان در باب مهاجرت به کشورهای اروپایی افزایش چشم­گیری داشته است. تقریباًهمه‌ی افرادی که اقدام به مهاجرت می­نمایند به دنبال رسیدن به موقعیت­های شغلی بهتر، درآمد بالاتر و یا رفاه اجتماعی می‌باشند. نکته‌ای که در باب مهاجرت از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است، اخذ اقامت دائم و به دنبال آن گرفتن تابعیت کشور موردنظر می­باشد.

فرد مهاجر باید گزینه‌ای را برای مهاجرت انتخاب نماید که بتواند به‌آسانی اقامت و درنتیجه تابعیت کشور مقصد را کسب نماید.

بنابراین چنانچه فردی در هنگام ورود به کشور مقصد دارای مجوز کار باشد، می­تواند راحت‌تر به هدف خود برسد. پس می­توان نتیجه گرفت مهاجرت کاری از بهترین و آسان‌ترین روش­های مهاجرت می­باشد.

در ابتدای امر، فرد مهاجر باید کشوری را برای مهاجرت برگزیند که بازار کار مناسب‌تری با رشته تحصیلاتش داشته باشد.

 

اخذ بلو کارت اروپا

نحوه گرفتن اقامت کاری در اروپا

جهت اقامت از طریق کار در اروپا و مهاجرت به کشور­های اروپایی از طریق کار، کلیه کشور­های اتحادیه‌ی اروپا قوانین مشترکی دارند و آن این است که شخص متقاضی برای کار در کشور­های اتحادیه‌ی اروپا باید یک پیشنهاد شغلی از فردی در کشور موردتقاضا داشته باشد.

در اکثر کشور­های اروپایی (به‌جز آلمان، اتریش، آفریقای جنوبی و بلژیک) تنها راه ورود به کشور از طریق ویزای کار، داشتن پیشنهاد شغلی است.

 ویزای کارکانادا

کانادا سرشار از منابع طبیعی ازجمله نفت و گاز است و فرصت‌های شغلی فراوانی در بخش انرژی دارد. همچنین خدمات مالی، املاک و ارتباطات در حال شکوفایی و دارای فرصت‌های شغلی بسیاری هستند. کانادا ازنظر امنیت شغلی، توازن کار و زندگی، پیشرفت حرفه‌ای و میزان افزایش دستمزد به ترتیب رتبه‌های ۱۶، ۱۷، ۱۰ و ۱۹ را دارد.

‌طرح ورود سریع، جذب نیروی متخصص و ویزای خوداشتغالی از رایج‌ترین انواع ویزای کاری کانادا هستند .که برایتان اجازه اقامت هم فراهم می‌کنند.

دعوت‌نامه

درروش نخست داشتن پیشنهاد (دعوت‌نامه) شغلی اهمیت بسیاری دارد و بدون آن معمولاً شانس چندانی برای دریافت ویزا وجود ندارد. در پرطرفدارترین روش دریافت اقامت کانادا یعنی طرح جذب نیروی متخصص یا Skilled Worker، علاوه بر نیازمندی‌های لازم، متقاضی باید دارای یک سال سابقه‌ی کار تمام‌وقت دریکی از مشاغل موجود در طبقه‌بندی ملی مشاغل کانادا باشد.

درروش ویزای خوداشتغالی باید دارای سابقه‌ی فعالیت در حوزه‌های فرهنگی و ورزشی باشید و بتوانید در این حوزه‌ها سود چشمگیری خلق کنید.

سخن آخر

کارشناسان ما در بنیاد مهاجرتی دکترسعید  محمدی  بر اساس شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ شهروندی اروپا ، تابعیت و اقامت کاری در اروپا را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه ویزای کاری اروپا وکانادا می توانید با ما در ارتباط باشید.https://bonyademohajerat.com/

× جهت دریافت مشاوره رایگان