تلفن : 004915215809425
در-آلمان-شرکت-تأسیس-کنیم

قوانین ثبت شرکت در اروپا 

ثبت شرکت در اروپا ، بهترین کشورهای اروپایی برای ثبت شرکت، شرایط اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت ، شرایط ثبت شرکت در اروپا و ارزانترین راه ثبت شرکت در اروپا چیست؟ آیا می توان با ثبت شرکت در اروپا اقامت گرفت؟ بهترین کشورها برای ثبت شرکت در اروپا کدامند؟ ارزانترین ثبت شرکت در اروپا کدام است؟ ارزانترین کشور اروپایی برای ثبت شرکت کدام است؟ ثبت شرکت مجازی در اروپا به چه شکل است؟ راحت ترین کشور برای ثبت شرکت کدام است؟ ثبت شرکت در کدام کشور بهتر است؟

مزایای ثبت شرکت 

ثبت شرکت در اروپا دارای مزایای بسیار زیادی می باشد از افتتاح حساب بانکی بین المللی گرفته تا اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در اروپا ، همگی امکان پذیر می باشد. مشاوران و وکیل مهاجرت به اروپا با ثبت شرکت در بنیاد مهاجرتی دکترسعید  محمدی بهترین راه حل را برای ثبت شرکت بین المللی به شما پیشنهاد می دهد.

حساب بانکی

ثبت شرکت

برای این کار لازم است یک حساب بانکی بین المللی داشته باشید و با سرمایه اولیه تنها 10 هزار دلار برای ثبت شرکت اقدام کنید. این مقدار سرمایه در حساب شما در اروپا باقی می ماند. با این روش می توانید ویزای شینگن و اقامت اروپا را تنها در زمان 6 ماه بدست آورید. علاوه بر مدارکی مانند عدم سوپیشینه، باید مدارکی برای فعالیت تجاری که قصد راه اندازی آن را در اروپا دارید،برای طرح خود برای ثبت شرکت ارائه کنید.

مشاوره

با توجه به شرایط اقتصادی اروپا این تصمیم گیری ها باید با بررسی وکلای مهاجرت صورت گیرد، چون باید در پایان هر سال گزارشی را به دولت کشور مورد نظر برای فعالیت های شرکت خود در اروپا ارائه دهید، که نشان دهنده میزان فعالیت و سود سالیانه شما در شرکت باشد. یعنی باید گردش سالیانه حساب و سود ناشی از ثبت شرکت در اروپا داشته باشید که بتوانید اقامت کشور و اقامت اروپا خود را تمدید کنید.

برای مشاوره در خصوص دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در انگلستان و سایر کشورهای دنیا می توانید با بنیاد مهاجرتی دکترسعید  محمدی تماس بگیرید.

× جهت دریافت مشاوره رایگان